Doprava a dodacia doba

Objednávky sú odosielané v priebehu 1-4 pracovných dní.

 

Zásielky budú odosielané prepravnou spoločnosťou DPD. Objednaný tovar je doručovaný výhradne na územie Slovenskej republiky.

 

Objednávateľ hradí poplatok vo výške ....... EUR.

V súčasnosti sa na objednávky nad ...... EUR vzťahuje akcia v podobe bezplatnej dopravy kuriérom.

 

Okrem doručenia na ľubovoľnú slovenskú doručovaciu adresu prostredníctvom zmluvného prepravcu DPD má zákazník možnosť vyzdvihnúť si zásielku vo vybranej dm predajni. Do predajní sú doručované výhradne objednávky zaplatené vopred (tj. platba kartou alebo platba bankovým prevodom).

Všetky ceny uvedené v e-shope sú uvedené vrátane zákonných sadzieb dane z pridanej hodnoty. Záväznými sú pre obe zmluvné strany ceny platné v momente odoslania objednávky kupujúcim.

 

*  Pokiaľ je objednávka odosielaná na Vašu adresu, kuriérska služba sa pokúsi doručiť zásielku na uvedenú adresu dvakrát. Po druhom neúspešnom pokuse o doručenie bude zásielka odoslaná späť do nášho e-shopu.

* V prípade výberu dodania objednávky do predajne Moja Srdcovka, Vám zašleme e-mail alebo SMS (ak ste uviedli číslo mobilného telefónu počas registrácie) s informáciou, že objednávka je pripravená k odberu. Zásielka bude na predajni po dobu 14 dní. Po uplynutí tejto doby Vás budeme kontaktovať, aby sme zistili, či si ju vyzdvihnete. V opačnom prípade bude tovar odoslaný späť do nášho e-shopu.