Doprava a dodacia doba

Objednávky sú odosielané v priebehu 1-4 pracovných dní.

 

Zásielky budú odosielané prepravnou spoločnosťou Zasielkovna. Objednaný tovar je doručovaný výhradne na územie Slovenskej republiky.

 pobočku Zasielkovne na ktorú by ste chceli doručiť vašu objednávku si viete vybrať na stránke https://www.zasielkovna.sk/pobocky. Nájdete tu taktiež informácie o tom, či je možné vo vybranej Zásielkovni platiť kartou. Zásielka vás bude v Zásielkovni čakať po dobu 7 kalendárnych dní. Pokiaľ si zásielku v tejto lehote neprevezmete, objednávka bude stornovaná a tovar vrátený na sklad.

Objednávateľ hradí poplatok vo výške 0 EUR. Poplatok za platbu na dobierku pri prevzatí je 0,50 €.

 

Okrem doručenia na ľubovoľnú slovenskú pobočku Zasielkovne,  má zákazník možnosť vyzdvihnúť si zásielku vo vybranej predajni Moja Srdcovka. Do predajní sú doručované výhradne objednávky zaplatené vopred (platba bankovým prevodom).

Všetky ceny uvedené v e-shope sú uvedené vrátane zákonných sadzieb dane z pridanej hodnoty. Záväznými sú pre obe zmluvné strany ceny platné v momente odoslania objednávky kupujúcim.

Ihneď po odoslaní objednávky od nás obdržíte potvrdzujúci e-mail s číslom objednávky.
V deň, kedy vaša zásielka opustí náš centrálny sklad, obdržíte od nás potvrdzujúci e-mail.

 

*  Pokiaľ je objednávka odosielaná na Vašu adresu, kuriérska služba sa pokúsi doručiť zásielku na uvedenú adresu dvakrát. Po druhom neúspešnom pokuse o doručenie bude zásielka odoslaná späť do nášho e-shopu.

* V prípade výberu dodania objednávky do predajne Moja Srdcovka, Vám zašleme e-mail alebo SMS (ak ste uviedli číslo mobilného telefónu počas registrácie) s informáciou, že objednávka je pripravená k odberu. Zásielka bude na predajni po dobu 14 dní. Po uplynutí tejto doby Vás budeme kontaktovať, aby sme zistili, či si ju vyzdvihnete. V opačnom prípade bude tovar odoslaný späť do nášho e-shopu.